Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Новий Keil μVision4 IDE був розроблений для підвищення продуктивності розробника, дозволяючи швидшу, більш ефективну розробку програми. μVision4 вводить гнучку систему управління вікнами, що дозволяє перетягувати окремі вікна в будь-яке місці на візуальній поверхні, включаючи підтримку кількох моніторів.

В академії проводиться навчання за програмою акредитації інженерів-розробників мікроконтролерних систем компанією ARM (AAME - ARM Accredited MCU Engineering). Програма AAME передбачає вивчення різних аспектів розроблення програмного забезпечення на основі мікроконтролерів Cortex-M з різновидами архітектури ARMv6-M та ARMv7-M. Головною метою акредитації є детальне ознайомлення розробників вбудовуваних мікроконтролерних систем з технологіями ARM на основі мікроконтролерів з процесом Cortex-M.

Новини

  • Кластерний комп'ютер Odroid-MC1
    Кластерний комп'ютер Odroid-MC1

    Складається з 4 блоків, кожен з яких має спеціально розроблений одноплатний мікрокомп'ютер (SBC) на базі Samsung Exynos 5422 з восьмиядерним процесором та 2 Гб оперативної пам'яті. ОС сумісна з ODROID-XU4, а також встановлена на алюмінієвому шасі. Корпус (який також включає в себе інтегрований радіатор) для забезпечення адекватного охолодження має 80-мм USB-вентилятор, прикріпленим на задній панелі. Кожен блок має порт Gigabit Ethernet для кластеризації. ODROID-MC1 поставляється готовим для використання як особистий кластер для навчання, а також для інших робіт. Цей 32-ядерний кластерний комп'ютер може запускати Docker Swarm, Build Farm та багато інших паралельних обчислювальних додатків. Приблизний розмір: 112 x 93 x 72 мм.

    in Новини

Записатися на курс