Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Панель дій є одним з найважливіших елементів дизайну, який можна реалізувати для Android-додатку. Передбачено кілька можливостей для інтерфейсу користувача, які роблять додаток відразу знайомим користувачам, узгоджуючи його з іншими додатками Android.

Основні функції включають в себе:

• Спеціальний простір для додавання вашому додатку ідентичність із зазначенням місця розташування користувача в додатку.
• Доступ до важливих дій передбачуваним чином (наприклад, для пошуку).
• Підтримка навігації і перемикання виглядів (з вкладками або розкривними списками).

У своїй основній формі, панель дій відображає назву activity та іконку додатку зліва. Навіть в такій простій формі панель дії корисна для всіх activity, бо інформує користувачів про те, де вони знаходяться і підтримує ідентичність для вашого додатка.


Панель дії із значком додатку і назвою activity.

Налаштування базової панелі дій вимагає, щоб ваш додаток використовував тему activity, яка дозволяє панель дій. Як замовити такі теми залежить від того, яка версія Android є самою низькою у підтримці вашим додатком. Тому цей урок розділений на дві секції, залежно від того, яка є найнижча підтримувана версія Android.

Підтримка Android 3.0 і тільки вище

Починаючи з Android 3.0 (рівень API 11), панель дій входить в усі види activity, які використовують тему Theme.Holo (або один з її нащадків), як тему за замовчуванням, коли або targetSdkVersion або атрибут minSdkVersion встановлений в "11" чи вище.
Таким чином, щоб додати панель дій до вашої activity, просто встановіть один з вказаних атрибутів в 11 або вище. Наприклад:
<manifest ... >
    <uses-sdk android:minSdkVersion="11" ... />
    ...
</manifest>

Примітка: Якщо ви створили власну тему, переконайтеся, що вона використовує одну з тем Theme.Holo як батьківську.
Тепер тема Theme.Holo застосовується для вашого додатку і всі activity будуть показувати панель дії. От і все.

Підтримка Android 2.1 і вище

Додавання панелі дій при роботі на версіях старіших Android 3.0 (до Android 2.1) вимагає, щоб ви включили у своєму додатку підтримку бібліотеки Android.
Для початку, прочитайте документ Support Library Setup і встановіть бібліотеку v7 appcompat (як тільки ви завантажили пакет бібліотеки, виконайте інструкції для додаванню ресурсів бібліотеки).
Якщо у вас Support Library інтегрована з вашим проектом додатку:
1. Оновіть свою activity так, що вона отримала ActionBarActivity. Наприклад:
public class MainActivity extends ActionBarActivity { ... }
2. У своєму файлі маніфесту, оновіть або елемент <application>, або окремі  елементи <activity>, щоб використовувати одну з тем Theme.AppCompat. Наприклад:
<activity android:theme="@style/Theme.AppCompat.Light" ... >
Примітка: Якщо ви створили власну тему, переконайтеся, що вона використовує одну з тем Theme.AppCompat як батьківську.
Тепер ваша activity включає в себе панель дій при роботі на Android 2.1 (рівень API 7) або вище.
Не забудьте правильно налаштувати підтримку свого додатку на рівні API в маніфесті:
<manifest ... >
    <uses-sdk android:minSdkVersion="7"  android:targetSdkVersion="18" />
    ...
</manifest>

(Джерело: developer.android.com)

Новини

  • Модуль SMARC запускає Android або Linux на Snapdragon 820
    Модуль SMARC запускає Android або Linux на Snapdragon 820

    SMART 2.0 "Snapdragon 820 SOM" iWave має 3 Гб LPDDR4, 32 Гб eMMC, Wi-Fi та Bluetooth, а також вхідні/вихідні виводи, включаючи GbE, HDMI 2.0, MIPI-CSI, USB 3.0 та PCIe. Комп'ютер розміром 82x50 мм працює на ОС Android Snailbone або вище, з наступною підтримкою Linux. Snapdragon 820 об'єднує чотири 14-нм Cortex з технологією FinFET - два на частоті 2,15 ГГц, а два з 1,6 ГГц, які намагаються імітувати високоякісні Cortex-A72. Крім того, SoC оснащений 624 МГц Adreno 530 GPU, Hexagon 680 DSP і 14-розрядним ISP для Spectra. Snapdragon 820 SOM підтримує кодування H.265 4K@60 та кодування 4K@30.

    in Новини

Записатися на курс