Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Не так вже і рідко, коли ви намагаєтесь запустити новий датчик чи під’єднати інше обладнання до свого Arduino, він генерує повідомлення про помилку, або просто не можете вибрати в меню IDE необхідний порт, бо він там відсутній. Що робити?

Вирішуємо проблеми з підключенням

Для вирішення проблеми з'єднання:


1. Переконайтеся, що ваш Arduino включений і апаратно під’єднаний до хост-комп'ютера.
2. Спробуйте перезапустити обладнання на Arduino.

Вирішуємо питання з драйверами

Якщо ваш Arduino включений і під’єднаний до хост-комп'ютера, а ви все ще отримуєте повідомлення про помилку, то спробуйте вирішити проблеми з драйверами Arduino для Windows. Для цього:


1. Перейдіть до Control Panel (Панелі управління) ---> System and Security (Система і безпека) ---> System (Система) ---> На лівій панелі Device Manger (Диспетчер пристроїв)
2. Розгорніть Other Devices (Інші пристрої). Під іншими пристроями можна помітити значок з маленькою жовтою позначкою помилки. (Вимкніть всі інші ваші пристрої, підключені до будь-якого послідовного порта)
3. Клацніть правою кнопкою миші на цьому пристрої ---> Update Driver Software (Оновити драйвер програмного забезпечення)
4. Виберіть Browse my computer for Driver Software (Огляд мого комп'ютер для установки програми драйвера)
5. Натисніть кнопку Browse (Огляд) ---> Перейдіть до папки Arduino, яку ви завантажили з сайту Arduino. Якщо ще не завантажували, то http://arduino.cc/en/Main/Software.
6. Після перегляду поставте позначку include subfolder (включати вкладені папки).
7. Натисніть кнопку Next (Далі) ---> Ваш драйвер буде встановлений.
8. Згорніть Other Devices (Інші пристрої) ---> Expand Port (Розкрити порт) (це в диспетчері пристроїв лише у відповідності з іншими пристроями).
9. Ви побачите вказаний Arduino ---> Подивіться на його COM-порт (закрийте диспетчер пристроїв)
10. Перейдіть до Arduino Environment ---> Tools ---> Serial Port ---> Оберіть COM-порт, який зазначений серед портів в диспетчері пристроїв.


Можна вибрати інший шлях для вирішення проблем з драйверами. Для цього:


1. У меню Start (Пуск) Windows виберіть Devices and Printers (Пристрої та принтери).
2. Якщо ви бачите Unknown Device (Невідомий пристрій) під Other Devices (Інші пристрої) або COM Ports (COM порти), двічі клацніть на невідомому пристрої.
3. У діалоговому вікні Unknown Device Properties (Властивості невідомого пристрою), яке відкриється, перейдіть на вкладку Hardware (Обладнання) та натисніть кнопку Properties (Властивості).
4. У відкритому діалоговому вікні Unknown Device Properties (Властивості невідомого пристрою) натисніть кнопку Update Driver (Оновити драйвер).
5. У діалоговому вікні Update Driver Software - Unknown Device (Оновлення програмного забезпечення драйвера - Невідомий пристрій), яка відкриється, натисніть кнопку Browse my computer for driver software (Переглянути мій комп'ютер для драйвера).
6. Виберіть прапорець Include subfolders (Увімкнути вкладені папки) і натисніть кнопку Browse (Огляд).
7. Перейдіть в Installation folder (Папку установки), яку використав пакет установника при установці апаратного забезпечення вашого Arduino, а потім натисніть кнопку Next (Далі). За замовчуванням, це місце - папка C: \Arduino-версія. Наприклад: C: \Arduino-1,0.
8. При запиті про безпеку Windows, виберіть Install this driver software anyway (Все одно встановити цей драйвер), і дозвольте Windows завершити процес установки драйвера.
9. Спробуйте знову запустити датчик на обладнанні Arduino.


Якщо після усунення проблеми з драйверами Arduino ви і далі отримуєте повідомлення про помилку, то доведеться встановлювати на хості COM-порт і швидкість передачі даних вручну. Драйвери для деяких версій плат Arduino не визначають плату в Windows як пристрій Arduino. У цьому випадку, встановіть необхідну кількість COM-портів і швидкість послідовної передачі даних вручну, як описано нижче.

Налаштовуємо COM-порт вручну

Щоб налаштувати параметри COM порту вручну в Windows необхідно виконати такі кроки:


1. Відкрийте Devices and Printers (Пристрої та принтери) в Windows.
2. Двічі клацніть пристрій Arduino Uno (Arduino Mega 2560, Arduino Nano або Arduino Due).
3. У діалоговому вікні властивостей пристрою, перейдіть на вкладку Hardware (Обладнання), а потім натисніть кнопку Properties (Властивості).
4. Перейдіть на вкладку Port Settings (Параметри порту).
Наприклад, наступне зображення показує пристрій Arduino на вкладках Devices and Printers (Пристрої та принтери), Hardware (Обладнання) і Port Settings (Параметри порту):


5. У діалоговому вікні Configuration Parameters (Параметри конфігурації), оновіть COM port number (Кількість COM-портів) і Serial 0 baud rate (Швидкість передачі послідовного порту 0), щоб відповідало пристрою Arduino в Windows:


6. Натисніть кнопку OK.
За матеріалами: stackoverflow.com, mathworks.com

Новини

  • Модуль SMARC запускає Android або Linux на Snapdragon 820
    Модуль SMARC запускає Android або Linux на Snapdragon 820

    SMART 2.0 "Snapdragon 820 SOM" iWave має 3 Гб LPDDR4, 32 Гб eMMC, Wi-Fi та Bluetooth, а також вхідні/вихідні виводи, включаючи GbE, HDMI 2.0, MIPI-CSI, USB 3.0 та PCIe. Комп'ютер розміром 82x50 мм працює на ОС Android Snailbone або вище, з наступною підтримкою Linux. Snapdragon 820 об'єднує чотири 14-нм Cortex з технологією FinFET - два на частоті 2,15 ГГц, а два з 1,6 ГГц, які намагаються імітувати високоякісні Cortex-A72. Крім того, SoC оснащений 624 МГц Adreno 530 GPU, Hexagon 680 DSP і 14-розрядним ISP для Spectra. Snapdragon 820 SOM підтримує кодування H.265 4K@60 та кодування 4K@30.

    in Новини

Записатися на курс