Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers. Понад 50 легких для розуміння індивідуальних рецептів, щоб отримати максимальну віддачу від Raspberry Pi і реалізувати свій величезний потенціал, використовуючи Python.

«Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers» - практичне керівництво для отримання максимальної віддачі від цього маленького комп'ютера. Воно допоможе вам завдяки багаточисельним прикладам використання Raspberry Pi і дозволить продемонструвати найкраще, що може запропонувати. Ви дізнаєтесь, що може запропонувати Raspberry Pi з використанням детальних прикладів на Python 3, які можете адаптувати і розширювати; спостерігаючи, як розширюється ваша творчість!
«Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers» починається з проведення Вас через налаштування Raspberry Pi, виконання завдань за допомогою Python 3 і вводить перші кроки для взаємодії з електронікою. Працюючи над кожним розділом, ви будуватимете свої навички і знання та будете застосовувати їх у міру просування на протязі всієї книги, заглиблюючись усе глибше й глибше в унікальні здібності та особливості Raspberry Pi.
Видавець: Packt Publishing. Автор: Tim Cox. ISBN: 978-1-84969-662-3. Рік видання: 2014. Мова: англійська. Розмір файлу: 32 Мб. Формат файлу: PDF.
(Джерело: it-ebooks.info)

Новини

  • Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар
    Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар

    Плата прототипування Cloudio від GrospIO для Raspberry Pi включає 1-дюймовий OLED-дисплей, сенсори, 6 входів/виходів та порт сервоприводу, керується за допомогою мобільного/хмарного додатку. Cloudio дозволяє додавати до функцій IoT підтримку голосу та голосового керування, а також програмне виведення мови. Cloudio оснащена 3-ма цифровим виходами, 3-ма входами для аналогових сигналів і міні портом для сервоприводу, який ідеально підходить для панорамування/нахилу, програм інтелектуального блокування. Інші функції включають тактильний перемикач, RGB світлодіодний індикатор і зумер.

    in Новини

Записатися на курс