Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers. Понад 50 легких для розуміння індивідуальних рецептів, щоб отримати максимальну віддачу від Raspberry Pi і реалізувати свій величезний потенціал, використовуючи Python.

«Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers» - практичне керівництво для отримання максимальної віддачі від цього маленького комп'ютера. Воно допоможе вам завдяки багаточисельним прикладам використання Raspberry Pi і дозволить продемонструвати найкраще, що може запропонувати. Ви дізнаєтесь, що може запропонувати Raspberry Pi з використанням детальних прикладів на Python 3, які можете адаптувати і розширювати; спостерігаючи, як розширюється ваша творчість!
«Raspberry Pi Cookbook for Python Programmers» починається з проведення Вас через налаштування Raspberry Pi, виконання завдань за допомогою Python 3 і вводить перші кроки для взаємодії з електронікою. Працюючи над кожним розділом, ви будуватимете свої навички і знання та будете застосовувати їх у міру просування на протязі всієї книги, заглиблюючись усе глибше й глибше в унікальні здібності та особливості Raspberry Pi.
Видавець: Packt Publishing. Автор: Tim Cox. ISBN: 978-1-84969-662-3. Рік видання: 2014. Мова: англійська. Розмір файлу: 32 Мб. Формат файлу: PDF.
(Джерело: it-ebooks.info)

Новини

  • Плати розширення з 8-реле підтримують до 64 реле на Raspberry Pi
    Плати розширення з 8-реле підтримують до 64 реле на Raspberry Pi

    "Raspberry Pi 8-Relay Card" від Sequent Microsystems забезпечує керування 8 реле і може бути розширена для включення 64 реле на Raspberry Pi для додатків домашньої автоматизації. Плата може використовувати Raspberry Pi 2, 3, або Zero. У випадку Zero чи Zero W потрібно придбати та приєднати 40-контактний роз’єм, або придбати Raspberry Pi Zero WH з вже припаяним роз’ємом. Вам також знадобиться картка microSD на 8 ГБ, джерело живлення 5 В та трансформатор на 24 В. Вартість плати стартує з 17$.

    in Новини

Записатися на курс