Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Деякі з вас, можливо, чули, що Raspberry Pi 2 має більшу потужність, ніж будь-коли. Але, наскільки більшу? Ну, apt-get dist-upgrade приблизно в 5 разів швидше з новою Pi. З 1 Гб оперативної пам'яті і чотирма ядрами, це, безумовно, буде стимулом для застосування.

Але як щодо хакінгу? Був великий інтерес в отриманні GPIO-параметрів для Pi 2, аналогічно попереднього GPIO тесту Raspberry Pii. Будь ласка, зверніться до попередньої статті для вихідного коду і приємних скріншотів квадратних хвиль, тоді як автор буде концентруватися тільки на відмінностях в продуктивності. Ви також можете отримати код на Github.

Підведення підсумків

Всі тести Pi 1 проводились 14 і 15 лютого 2015 з використанням новітніх версій бібліотек. Pi 2 тестувався 25 і 26 березня 2015 з останніми версіями ПЗ. Якщо отримуєте значно відмінні результати на більш пізній термін, будь ласка, дайте знати автору, щоб він оновив таблицю!

Питання з Raspberry Pi 2 GPIO

Здається, що не весь код поки наздогнав з новою версією. Наприклад, в strobe.c, периферійна базова адреса має бути змінена з 0x20000000 на 0x3F000000:
#define BCM2708_PERI_BASE   0x3F000000
Прив'язки Ruby для wiringpi (або wiringpi2) з невідомих причин не працюють взагалі, можливо в зв'язку з наведеними вище змінами, або щось ще. Принаймні, є такий рядок у ext/wiringpi/WiringPi/wiringPi/wiringPi.c:
#define BCM2708_PERI_BASE   0x20000000

Висновки

Ґрунтуючись на тестах, Pi 2, зазвичай, в 2-3 рази швидший в операціях GPIO від свого попередника. Більшість бібліотек працюють вже дуже добре на новому Pi, але прив'язки Ruby до wiringPi ще, здається, мають деякі проблеми.
Джерело: codeandlife.com

Новини

  • Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар
    Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар

    Плата прототипування Cloudio від GrospIO для Raspberry Pi включає 1-дюймовий OLED-дисплей, сенсори, 6 входів/виходів та порт сервоприводу, керується за допомогою мобільного/хмарного додатку. Cloudio дозволяє додавати до функцій IoT підтримку голосу та голосового керування, а також програмне виведення мови. Cloudio оснащена 3-ма цифровим виходами, 3-ма входами для аналогових сигналів і міні портом для сервоприводу, який ідеально підходить для панорамування/нахилу, програм інтелектуального блокування. Інші функції включають тактильний перемикач, RGB світлодіодний індикатор і зумер.

    in Новини

Записатися на курс