Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Дізнайтеся, як ви можете отримати працюючий ESP8266 і запустити ASAP за допомогою Arduino IDE.

ESP8266 є недорогий модуль WiFi від Espressif Systems. Його популярність зростає серед спільноти пристроїв завдяки його приємних особливостей і стабільності, крім того, він може бути легко запрограмований за допомогою Arduino IDE.
У цій статті ми дізнаємося, як програмувати ESP8266 використовуючи UARTbee або Arduino Uno, і Arduino IDE.
Необхідно мати:

1. Встановлений модуль ESP8266.
2. ArduinoUNO, UARTbee або будь-який пристрій переходу від UART до USB.
3. Дротяні перемички.
4. Arduino IDE версії 1.6.6 або вище.

Зробіть з’єднання!

По-перше, ми повинні визначити вихідні піни ESP8266.

Для того, щоб встановити ESP8266 в режим програмування необхідно підключити його за допомогою перемичок наступним чином:

Примітка: Якщо використовуєте UNO Arduino, то вам буде необхідно приєднати Arduino RST до GND. Будь ласка, будьте обережні з виводом VCC ESP8266 - він працює тільки з живленням 3.3 В.

Встановіть Arduino IDE

1. Завантажте Arduino IDE.
2. Відкрийте IDE і натисніть на кнопку "File -> Preferences".
3. У розділі "Aditional Boards Manager URLs" додайте наведений нижче рядок і натисніть "OK":
4. Перейдіть в "Tools -> Board -> Boards Manager", введіть "ESP8266" і встановіть його.
5. Перейдіть знову "Tools -> Board" і виберіть "Generic ESP8266 Module".

Прошийте код!

Тепер ви готові використовувати ESP8266 як автономний модуль без необхідності використовувати зовнішній мікроконтролер. Перевірте більше ресурсів про ESP8266 тут, щоб дізнатися, як створювати продукти IoT і проекти, використовуючи цей дивовижний модуль.

(Джерело: dzone.com)

Кластерний комп'ютер Odroid-MC1

Складається з 4 блоків, кожен з яких має спеціально розроблений одноплатний мікрокомп'ютер (SBC) на базі Samsung Exynos 5422 з восьмиядерним процесором та 2 Гб оперативної пам'яті. ОС сумісна з ODROID-XU4, а також встановлена на алюмінієвому шасі. Корпус (який також включає в себе інтегрований радіатор) для забезпечення адекватного охолодження має 80-мм USB-вентилятор, прикріпленим на задній панелі. Кожен блок має порт Gigabit Ethernet для кластеризації. ODROID-MC1 поставляється готовим для використання як особистий кластер для навчання, а також для інших робіт. Цей 32-ядерний кластерний комп'ютер може запускати Docker Swarm, Build Farm та багато інших паралельних обчислювальних додатків. Приблизний розмір: 112 x 93 x 72 мм.

in Новини

Записатися на курс