Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

1. Загальний вигляд та інтерфейс μVision4

2. Створення нового проекту.

У меню Projectслід натиснути “New μVision Project”

3. У вікні списку процесорів слід обрати фільтр NuMicro Cortex M0 Database.

4. Обираємо назву мікроконтролера NUC140VE4CN, що використовується на навчальній платі NU LB NUC140.

5. Далі, майстер створення проекту запропонує скопіювати файл шаблону startup_NUC1xx.s програми. На пропозицію слід погодитися.

6. Після попереднього кроку проект вже має бути створений:

Далі можна побудувати проект. Для цього у меню Projectслід натиснути “Build Project”, або скористатися швидким викликом функції «F7» або відповідною піктограмою  на панелі керування .Проте під час першої компіляції виникне помилка:

Error: L6411E: No compatible library exists with a definition of startup symbol __main.
Target not created

Ця помилка свідчить про те, що з startup_NUC1xx.s викликається підпрограма __main,  яка у цьому файлі відсутня. Тому створимо її в окремому файлі main.s:

     INCLUDE reg_def.s
     AREA    |.text|, CODE, READONLY
                  
__main               PROC
                     EXPORT  __main             [WEAK]
                     BX LR
                     ENDP     
     END 

Окрім підпрограми __main також викликається підпрограма SystemInit. Створимо також окремий файл SystemInit.s

     INCLUDE reg_def.s
     AREA    |.text|, CODE, READONLY
SystemInit      PROC
                     EXPORT  SystemInit        [WEAK]
                     BX LR
                     ENDP
     END

Опісля створення цих файлів і включення їх до проекту, побудова проекту має бути успішною.

Program Size: Code=100 RO-data=192 RW-data=0 ZI-data=1024
"My_first_project.axf" - 0 Error(s), 0 Warning(s).

7. Перейти до симуляції проекту можна через меню Debug->Start/Stop Debug Session, швидким викликом функції «Cntr+F5» або відповідною піктограмою  на панелі керування.

8. У режимі ладнання програми доступні нові вікна, зокрема, вікно Registers (область 1), у якому можливо переглядати поточні значення в робочих регістрах R0-R15 та xPSR ; вікно дизасемльованого варіанту програми Disassembly (область 2) ; вікно Memory (область 3), у якому можливо переглядати вміст регістрів пам’яті за адресами.

Виконаємо симуляцію коду в покроковому режимі, використовуючи комбінації «гарячих кнопок» або піктограми на панелі керування:

Reset (F9) – скидання ;

Run (F5) – виконання програми ;

Step (F11) – покрокове виконання програми ;

Step Over (F10) – «перейти через», пройти швидко цикл програми  ;

Step Out (Cntr+F11) – швидкий вихід з циклу ;

Run to Cursor Line (Cntr+F10) – швидке виконання програми до курсору ;

9. У полі адреса слід ввести адресу у форматі, наприклад, 0х50000100, відстежити як змінюються вміст регістрів налаштувань під час виконання програми.

10. Зверніть увагу на те, що в режимі симуляції μVision може відображати лише вміст регістрів процесора і не підтримує емуляцію регістрів налаштувань периферійних пристроїв. Тому для повноцінного ладнання програми слід скористатися вбудованою в процесор ARMv6-M системою ладнання, а для цього необхідно налаштувати  програматор Nuvoton Nu-Link.

Для цього необхідно зайти в меню налаштувань проекту Project->Options for Target(Alt+F7) . В закладці Debugслід обрати зі списку Nuvoton Nu-Link M0 Debugger.

11. В закладці Utilitiesслід вказати «Use Target Driver for Flash Programing» та обрати зі списку Nuvoton Nu-Link M0 Debugger.

12. Виконуємо програмування мікроконтролера обравши з меню  Flash->Download

Або скориставшись піктограмою . Після завершення програмування можна повторити процес ладнання програми безпосередньо на мікроконтролері.

Завантажити в PDF форматі

Новини

  • SDR в IoT

    iotSDR пропонує платформу розробок для IoT-радіо та мережевих доменів. На платі два передавачі Microchip AT86RF215, для вводу-виводу модему на Xilinx ZYNQ SoC, приймач GNSS MAX2769 для GPS, Galileo, BieDou та Glonass. Плата сумісна з ПЗ GNURadio SDR. Дозволяє розробити протоколи фізичного рівня LoRa, SigFox, WightLess, Bluetooth, BLE, 802.15.4, ZigBee тощо для IoT, або шлюз IoT через TheThingsNetwork, LPWAN або Google Thread. Пам'ять EEPROM: 1x AT24MAC602 , flash-пам'ять: 1x QSPI 128 Мб, RAM: 256 MБ DDR3,слот для Micro SD карти, входи/виходи: 2x 8-бітних інтерфейси PL, інтерфейс 8-бітного PS, Gigabit Ethernet, USB 2.0 (USB3310), USB 2.0 (CP2104), 2x SMA RF-роз'єми для приймача діапазонів IoT, 2x SMA RF-роз'єми для приймача 2,4 ГГц , RF-роз'єм приймач GNSS, FPGA-роз'єм JTAG для програмування. Розміри плати: 76,2 мм x 101,6 мм.

     

    in Новини

Записатися на курс