Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

IoT

Інтернет речей

В статті розглянемо, як реалізувати бота Android Things для виконання деяких завдань. Це цікава тема, оскільки вона поєднує дві нові технології: Internet of Things (IoT) та боти.

У статті розглядається, як розробити додаток Android IoT, що використовує Android Things. Більш детально, ця програма Android IoT надсилатиме дані, отримані від сенсорів, у хмару.

У тому, що Інтернет речей одного разу залучить в свою павутину все, що живиться від електромережі чи батарейок, сьогодні вже ніхто й не сумнівається. Зрозуміло, що "розумними" при бажанні можна зробити не тільки чайник і праску, але й матрац, який сам підігріється (охолоне) точно до того моменту, коли господар збереться спати...

Малопотужні, з широким охопленням мережі починають «робити круги» в світі IoT. Ознайомтесь з різноманітністю доступних мереж і з чого вони складаються.

Ласкаво просимо в світ Raspberry Pi! Розглянемо деякі вступні кроки, за допомогою яких ви створите новий шлюз в Інтернет речей. Не мудруючи лукаво, давайте почнемо.

Новини

  • SDR в IoT

    iotSDR пропонує платформу розробок для IoT-радіо та мережевих доменів. На платі два передавачі Microchip AT86RF215, для вводу-виводу модему на Xilinx ZYNQ SoC, приймач GNSS MAX2769 для GPS, Galileo, BieDou та Glonass. Плата сумісна з ПЗ GNURadio SDR. Дозволяє розробити протоколи фізичного рівня LoRa, SigFox, WightLess, Bluetooth, BLE, 802.15.4, ZigBee тощо для IoT, або шлюз IoT через TheThingsNetwork, LPWAN або Google Thread. Пам'ять EEPROM: 1x AT24MAC602 , flash-пам'ять: 1x QSPI 128 Мб, RAM: 256 MБ DDR3,слот для Micro SD карти, входи/виходи: 2x 8-бітних інтерфейси PL, інтерфейс 8-бітного PS, Gigabit Ethernet, USB 2.0 (USB3310), USB 2.0 (CP2104), 2x SMA RF-роз'єми для приймача діапазонів IoT, 2x SMA RF-роз'єми для приймача 2,4 ГГц , RF-роз'єм приймач GNSS, FPGA-роз'єм JTAG для програмування. Розміри плати: 76,2 мм x 101,6 мм.

     

    in Новини

Записатися на курс