Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Бажаєте працювати з IoT, але не знаєте з чого почати? Перевірте інтуїтивний DevIoT IDE від Cisco і подивіться, чи може це допомогти вам проектувати, тестувати і експлуатувати свої рішення IoT.

Досить часто, корпоративні команди починають з глибокого занурення в конкретну проблему бізнесу, а потім зіставляють потенціал використання правильної технології, щоб отримати повне рішення. З огляду на унікальність Інтернету речей (IoT), що неможливо побудувати все рішення з одним конкретним постачальником. Це тому, що рішення, як правило, охоплюють кілька екосистем. Наприклад, можуть бути традиційні (не Ethernet) сенсори, шлюзи, що з'єднують їх, серверні системи на основі хмари, великі дані і системи аналітики і, нарешті, інструменти та інші додатки, які всі разом і складають одне рішення.
Ми часто чуємо такі питання або заяви (особливо в разі IoT), як:

• З чого почати?
• Що може зробити одне зусилля?
• Я не хочу, щоб мої дані виходили за межі студентського містечка.
• Чи можна почати з чогось зараз?
• Що ми можемо швидко показати?

Компанії та їх розробники часто осідлають такого роду питання, думаючи про посилення IoT. Інший набір питань, які часто чуємо, включають в себе: Як можна використовувати Cisco Technology? Або: Cisco і API?
Тому розробники э DevNet компанії Cisco слухали ці питання і намагалися з усіх сил, щоб надати просту у використанні (перетягнути і кинути) платформу інтегрованого середовища розробки (IDE), яка б допомогла розробникам стартувати зі своїми зусиллями на IoT з можливістю використовувати різні технології, не обмежуючись тільки Cisco. Сама IDE є чистим HTML5/JavaScript і використовує власний інструментарій компанії Cisco NexT UI. Ось як це виглядає:

Після того, як були отримані ці навідні запитання, розробники зробили крок назад і подумали: Що піднімає вверх рішення IoT? Простіше кажучи, система складається з набору:

Входи (сенсори, мережа і т.д.)
IoT інфраструктура (підключення, безпека, граничні обчислення, хмари і т.д.)

Дії - де повинні бути зроблені певні дії (збереження подій і даних, візуалізація, приведення в дію, або навіть іноді виступати як вхідні дані для інших систем)

Спеціалісти Cisco зробили життя розробників IoT набагато простішим. Розробники можуть почати використовувати IDE без будь-яких апаратних засобів або навіть без знання будь-яких технологій IoT або протоколів.
Тепер, давайте пірнемо трохи глибше в ці варіанти:

• Входи. Розробники зламали входи в "Real" і " Virtual". Реальні сенсори складаються з фізичного обладнання (світло, температури, ІЧ і т.д.), які, як правило, підключені до такого шлюзу, як Raspberry Pi або Arduino (або навіть до шлюзів Cisco). Вони можуть мати свої власні протоколи, але, в кінці кінців, вони будуть зв'язуватися через IP за допомогою шлюзів. Віртуальні сенсори являють собою сенсори, які користувачі можуть визначити чи вибрати з каталогу і які насправді не існують, але можуть бути змодельовані таким чином, щоб вони могли бути використані в вашому додатку. Є кілька пакетів SDK, як розробники можуть завантажити, щоб вони могли принести їх Raspberry Pi або Arduino онлайн.

• IoT інфраструктура. Тут можна отримати доступ до компонентів інфраструктури Cisco, таких як Fog Nodes, IoT Cloud, інструменти Collaboration, послуги Cisco Location (наприклад, CMX і Meraki), а також інші такі послуги Fog, як Cisco Data-in-Motion (ДМО), Cisco Streaming Analytics Engine і т.д. Інші такі послуги інфраструктури, як Apple, Homekit і відеоаналітики були тут інтегровані і є ще багато в pipeline.

• Правила двигуна DevIoT. Ще однією цікавою концепцією є правила двигуна DevIoT. Це мозок за DevIoT, який може розуміти і підтримувати такі протоколи IoT, як MQTT, а також HTTP. Можна написати правила для таких подій, як: Якщо значення цього сенсора більше, ніж щось, то виконати цю дію.

• Дії. Після того, як дані були оброблені, як показано вище, такі дії, як візуалізація, оповіщення, обмін повідомленнями, або навіть відправка даних в інші такі хмарні сервіси, як Cisco Zeus, Amazon Cloud, Azure і т.д., повинні бути зроблені. IDE дозволяє розробнику дуже легко перетягнути роз'єм, щоб відразу побачити дані візуалізації в віджеті або дані передати в магазин Hadoop в хмарі.

Після того, як ви створили свій додаток за допомогою перетягування і відпускання на основу (з логічної точки зору), ви можете також візуалізувати розміщення різних сенсорів або навіть побачити значення сенсорів в режимі реального часу, що розробники називають «подивитися на карті».
Тепер, коли ми розглянули будівельні блоки DevIoT, давайте розберемо прецедент з реального життя. Варіант використання, який побудуємо, повинен зробити систему управління будівлею. Давайте припустимо, що в будівлі встановлені різні сенсори, які контролюють такі різні екологічні параметри, як детектори диму, окису вуглецю і т.д. З DevIoT ми побудуємо рішення, яке буде контролювати рівні окису вуглецю на підлозі. Якщо рівні стають вищими порогового значення, будуть виконані три дії:

• відправляти текстові повідомлення менеджеру будівлі
• розсилати Cisco Spark Message для команди Building Response, щоб вжити заходів щодо виправлення
• змінювати колір світла підключеного cCeiling на "червоний", щоб попередити співробітників

Таким чином, Cisco DevIoT є дуже інтуїтивний і простий у використанні IDE для розробки, тестування і управління рішеннями IoT. Ви можете підставити йому спину вже сьогодні. Просто наберіть в своєму браузері https://developer.cisco.com/site/devnetlabs/deviot/ і вперед!
Увійдіть з деяких тестових облікових записів або навіть зі свого облікового запису GitHub. Насолоджуйся!
(Джерело: dzone.com)

Новини

  • SDR в IoT

    iotSDR пропонує платформу розробок для IoT-радіо та мережевих доменів. На платі два передавачі Microchip AT86RF215, для вводу-виводу модему на Xilinx ZYNQ SoC, приймач GNSS MAX2769 для GPS, Galileo, BieDou та Glonass. Плата сумісна з ПЗ GNURadio SDR. Дозволяє розробити протоколи фізичного рівня LoRa, SigFox, WightLess, Bluetooth, BLE, 802.15.4, ZigBee тощо для IoT, або шлюз IoT через TheThingsNetwork, LPWAN або Google Thread. Пам'ять EEPROM: 1x AT24MAC602 , flash-пам'ять: 1x QSPI 128 Мб, RAM: 256 MБ DDR3,слот для Micro SD карти, входи/виходи: 2x 8-бітних інтерфейси PL, інтерфейс 8-бітного PS, Gigabit Ethernet, USB 2.0 (USB3310), USB 2.0 (CP2104), 2x SMA RF-роз'єми для приймача діапазонів IoT, 2x SMA RF-роз'єми для приймача 2,4 ГГц , RF-роз'єм приймач GNSS, FPGA-роз'єм JTAG для програмування. Розміри плати: 76,2 мм x 101,6 мм.

     

    in Новини

Записатися на курс