Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

В довіднику зібрана колекція з 50 дорогоцінних каменів, щоб закріпити ваші успіхи у вивченні Python.

Ми можемо зробити так, щоб деякі з нудних, повторюваних завдань, виконували не ми самі, а комп'ютери. Наприклад, можемо запрограмувати бота сканувати веб-сторінки, переходячи за посиланнями і завантажуючи файли, які він знайде. Знання, як програмувати і використовувати такого бота, можуть бути неймовірно корисною навичкою.

Перетворення тексту в мову (Text-to-speech - TTS) є одним з видів застосування синтезу мови, який використовується для створення мовного звукового варіанту тексту, наприклад,  для файлу довідки або веб-сторінки.

Навчимося працювати з рядковими даними, що допоможе нам в наступному занятті виконати завдання з перетворення тексту в мову.

Заняття присвячене потоковій передачі (streaming). Властивості, які пропонують додатки Flask, дозволяють давати великі відповіді, ефективно розділяючи їх на невеликі порції протягом тривалого періоду часу. Розглянемо, як побудувати сервер потокового відео в реальному часі.

Новини

  • Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар
    Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар

    Плата прототипування Cloudio від GrospIO для Raspberry Pi включає 1-дюймовий OLED-дисплей, сенсори, 6 входів/виходів та порт сервоприводу, керується за допомогою мобільного/хмарного додатку. Cloudio дозволяє додавати до функцій IoT підтримку голосу та голосового керування, а також програмне виведення мови. Cloudio оснащена 3-ма цифровим виходами, 3-ма входами для аналогових сигналів і міні портом для сервоприводу, який ідеально підходить для панорамування/нахилу, програм інтелектуального блокування. Інші функції включають тактильний перемикач, RGB світлодіодний індикатор і зумер.

    in Новини

Записатися на курс