Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Pioneer600 – багатофункціональна плата розширення для одноплатного мінікомп’ютера Raspberry Pi (RPi). Характерною особливістю плати є підтримка моделей Raspberry Pi A+/B+/2B/3B.

Raspberry Pi (RPi) – мікрокомп’ютер з хорошими обчислювальними можливостями та мережними інтерфейсами. Але часто не вистачає входів/виходів для організації взаємодії з сенсорами і виконавчими механізмами. Один з шляхів вирішення проблеми – використовувати його разом з мікроконтролером Arduino.

В довіднику зібрана колекція з 50 дорогоцінних каменів, щоб закріпити ваші успіхи у вивченні Python.

Ми можемо зробити так, щоб деякі з нудних, повторюваних завдань, виконували не ми самі, а комп'ютери. Наприклад, можемо запрограмувати бота сканувати веб-сторінки, переходячи за посиланнями і завантажуючи файли, які він знайде. Знання, як програмувати і використовувати такого бота, можуть бути неймовірно корисною навичкою.

Перетворення тексту в мову (Text-to-speech - TTS) є одним з видів застосування синтезу мови, який використовується для створення мовного звукового варіанту тексту, наприклад,  для файлу довідки або веб-сторінки.

Новини

  • Офіційний Raspberry Pi TV HAT забезпечує потокове передавання DVB-T2
    Офіційний Raspberry Pi TV HAT забезпечує потокове передавання DVB-T2

    Raspberry Pi Foundation запустив телевізійний модуль за $21.50 з ТВ-тюнером Sony CXD2880 для прийому DVB-T2 та DTV-T передач у Європі. Будь-який Pi із 40-контактним роз'ємом GPIO може використати TV HAT як сервер, який передає відео сигнали DVB-T2 через Wi-Fi або Ethernet на смартфони чи настільні комп'ютери. Однак, якщо у вас є Raspberry Pi 2, 3 або 3+ і додати антену, то потужність декодування достатня - прискорене програмне забезпечення H265 на 1080p30 - щоб переглядати телевізор безпосередньо на дисплеї. RaspberryPiTV HAT підтримує такі частоти: DVB-T2 (1,7 МГц, 5 МГц, 6 МГц, 7 МГц), DVB-T (5 МГц, 6 МГц, 7 МГц), пропускна здатність каналу 8 МГц; частоти прийому: VHF III, UHF IV, UHF V.

    in Новини

Записатися на курс