Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

UART (Universal Asynchronous Receiver/Transmitter - універсальний асинхронний приймач/передавач) - протокол послідовного зв'язку, в якому дані передаються послідовно, тобто побітно. При такому зв'язку за один раз передається байт даних.

Інтерфейс I2C (Inter Integrated Circuit) створювався як простий інтерфейс з мінімально кількістю ліній зв'язку. Він використовує всього дві лінії для зв'язку ведучого пристрою з веденим: двонаправлену лінію даних SDA (Serial DAta) та лінію тактування SCL (Serial CLock) для синхронізації прийому і передачі даних.

1-Wire - протокол передачі даних в обидві сторони по одній лінії. Даний протокол розроблений корпорацією Dallas Semiconductor (зараз Maxim Integrated) в далеких 90-х, але активно використовується і зараз.

Pioneer600 – багатофункціональна плата розширення для одноплатного мінікомп’ютера Raspberry Pi (RPi). Характерною особливістю плати є підтримка моделей Raspberry Pi A+/B+/2B/3B.

Raspberry Pi (RPi) – мікрокомп’ютер з хорошими обчислювальними можливостями та мережними інтерфейсами. Але часто не вистачає входів/виходів для організації взаємодії з сенсорами і виконавчими механізмами. Один з шляхів вирішення проблеми – використовувати його разом з мікроконтролером Arduino.

Новини

  • SDR в IoT

    iotSDR пропонує платформу розробок для IoT-радіо та мережевих доменів. На платі два передавачі Microchip AT86RF215, для вводу-виводу модему на Xilinx ZYNQ SoC, приймач GNSS MAX2769 для GPS, Galileo, BieDou та Glonass. Плата сумісна з ПЗ GNURadio SDR. Дозволяє розробити протоколи фізичного рівня LoRa, SigFox, WightLess, Bluetooth, BLE, 802.15.4, ZigBee тощо для IoT, або шлюз IoT через TheThingsNetwork, LPWAN або Google Thread. Пам'ять EEPROM: 1x AT24MAC602 , flash-пам'ять: 1x QSPI 128 Мб, RAM: 256 MБ DDR3,слот для Micro SD карти, входи/виходи: 2x 8-бітних інтерфейси PL, інтерфейс 8-бітного PS, Gigabit Ethernet, USB 2.0 (USB3310), USB 2.0 (CP2104), 2x SMA RF-роз'єми для приймача діапазонів IoT, 2x SMA RF-роз'єми для приймача 2,4 ГГц , RF-роз'єм приймач GNSS, FPGA-роз'єм JTAG для програмування. Розміри плати: 76,2 мм x 101,6 мм.

     

    in Новини

Записатися на курс