Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

Pioneer600 – багатофункціональна плата розширення для одноплатного мінікомп’ютера Raspberry Pi (RPi). Характерною особливістю плати є підтримка моделей Raspberry Pi A+/B+/2B/3B.

Raspberry Pi (RPi) – мікрокомп’ютер з хорошими обчислювальними можливостями та мережними інтерфейсами. Але часто не вистачає входів/виходів для організації взаємодії з сенсорами і виконавчими механізмами. Один з шляхів вирішення проблеми – використовувати його разом з мікроконтролером Arduino.

В довіднику зібрана колекція з 50 дорогоцінних каменів, щоб закріпити ваші успіхи у вивченні Python.

Ми можемо зробити так, щоб деякі з нудних, повторюваних завдань, виконували не ми самі, а комп'ютери. Наприклад, можемо запрограмувати бота сканувати веб-сторінки, переходячи за посиланнями і завантажуючи файли, які він знайде. Знання, як програмувати і використовувати такого бота, можуть бути неймовірно корисною навичкою.

Перетворення тексту в мову (Text-to-speech - TTS) є одним з видів застосування синтезу мови, який використовується для створення мовного звукового варіанту тексту, наприклад,  для файлу довідки або веб-сторінки.

Новини

  • Кластерний комп'ютер Odroid-MC1
    Кластерний комп'ютер Odroid-MC1

    Складається з 4 блоків, кожен з яких має спеціально розроблений одноплатний мікрокомп'ютер (SBC) на базі Samsung Exynos 5422 з восьмиядерним процесором та 2 Гб оперативної пам'яті. ОС сумісна з ODROID-XU4, а також встановлена на алюмінієвому шасі. Корпус (який також включає в себе інтегрований радіатор) для забезпечення адекватного охолодження має 80-мм USB-вентилятор, прикріпленим на задній панелі. Кожен блок має порт Gigabit Ethernet для кластеризації. ODROID-MC1 поставляється готовим для використання як особистий кластер для навчання, а також для інших робіт. Цей 32-ядерний кластерний комп'ютер може запускати Docker Swarm, Build Farm та багато інших паралельних обчислювальних додатків. Приблизний розмір: 112 x 93 x 72 мм.

    in Новини

Записатися на курс