Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

UART (Universal Asynchronous Receiver/Transmitter - універсальний асинхронний приймач/передавач) - протокол послідовного зв'язку, в якому дані передаються послідовно, тобто побітно. При такому зв'язку за один раз передається байт даних.

Інтерфейс I2C (Inter Integrated Circuit) створювався як простий інтерфейс з мінімально кількістю ліній зв'язку. Він використовує всього дві лінії для зв'язку ведучого пристрою з веденим: двонаправлену лінію даних SDA (Serial DAta) та лінію тактування SCL (Serial CLock) для синхронізації прийому і передачі даних.

1-Wire - протокол передачі даних в обидві сторони по одній лінії. Даний протокол розроблений корпорацією Dallas Semiconductor (зараз Maxim Integrated) в далеких 90-х, але активно використовується і зараз.

Pioneer600 – багатофункціональна плата розширення для одноплатного мінікомп’ютера Raspberry Pi (RPi). Характерною особливістю плати є підтримка моделей Raspberry Pi A+/B+/2B/3B.

Raspberry Pi (RPi) – мікрокомп’ютер з хорошими обчислювальними можливостями та мережними інтерфейсами. Але часто не вистачає входів/виходів для організації взаємодії з сенсорами і виконавчими механізмами. Один з шляхів вирішення проблеми – використовувати його разом з мікроконтролером Arduino.

Новини

  • Промислова платформа, побудована на Raspberry Pi CM3
    Промислова платформа, побудована на Raspberry Pi CM3

    Kontron анонсував промислово-орієнтований  набір інструментальних засобів розробки “Passepartout”, оснащений Raspberry Pi Compute Module 3 Light з подвійним Ethernet, HDMI, CAN 2.0B, 1-Wire, RPi 40-контактним роз'ємом. У Light відсутніі 4 Гб пам’яті eMMC, але підтримується eMMC або microSD. CM3L має 4-х ядерний, 1,2 ГГц Broadcom BCM2837 і 1 Гб оперативної пам'яті LPDDR2. Плата 215x125 мм поставляється зі слотом microSD та карткою 8 Гб з встановленою Raspbian. Є аналогові входи/виходи, входи живлення 24 В, а також кнопки скидання і вмикання. Плата живиться від 10-24 В і має RTC з буферною батареєю. “Passepartout” призначений для клієнтів, які «досі ухилялися від промислового використання Raspberry Pi через відсутність професійної підтримки». Додатки включають HMI, M2M, домашню автоматику, POS, інформаційно-розважальні програми, портативні системи, шлюзи даних або сенсори.

    in Новини

Записатися на курс