Телефонуйте » (+38) 096 227 41 41

IoT

Інтернет речей

У тому, що Інтернет речей одного разу залучить в свою павутину все, що живиться від електромережі чи батарейок, сьогодні вже ніхто й не сумнівається. Зрозуміло, що "розумними" при бажанні можна зробити не тільки чайник і праску, але й матрац, який сам підігріється (охолоне) точно до того моменту, коли господар збереться спати...

Малопотужні, з широким охопленням мережі починають «робити круги» в світі IoT. Ознайомтесь з різноманітністю доступних мереж і з чого вони складаються.

Ласкаво просимо в світ Raspberry Pi! Розглянемо деякі вступні кроки, за допомогою яких ви створите новий шлюз в Інтернет речей. Не мудруючи лукаво, давайте почнемо.

Бажаєте працювати з IoT, але не знаєте з чого почати? Перевірте інтуїтивний DevIoT IDE від Cisco і подивіться, чи може це допомогти вам проектувати, тестувати і експлуатувати свої рішення IoT.

Інтернет речей набирає обертів з безпрецедентною швидкістю. Ажіотаж створений передбаченнями від Gartner і Cisco, що до кінця 2020 року будуть з'єднані IoT понад 50 мільярдів пристроїв. І кожен раптом захотів бути частиною Інтернету речей. Не дивно, що ви також з нетерпінням очікуєте, щоб стати частиною індустрії на $1,9 трильйона.

Новини

  • Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар
    Платформа IoT для Raspberry Pi має прикладну програму IFTTT для мобільних пристроїв/хмар

    Плата прототипування Cloudio від GrospIO для Raspberry Pi включає 1-дюймовий OLED-дисплей, сенсори, 6 входів/виходів та порт сервоприводу, керується за допомогою мобільного/хмарного додатку. Cloudio дозволяє додавати до функцій IoT підтримку голосу та голосового керування, а також програмне виведення мови. Cloudio оснащена 3-ма цифровим виходами, 3-ма входами для аналогових сигналів і міні портом для сервоприводу, який ідеально підходить для панорамування/нахилу, програм інтелектуального блокування. Інші функції включають тактильний перемикач, RGB світлодіодний індикатор і зумер.

    in Новини

Записатися на курс